KONST / Litografier / Färglitografi 17377107
nr 1737 7107
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Signerad, numrerad 99/250, daterad -87. Färglitografi, bildmått: 35x46 cm, yttermått inklusive ram: 47x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 november 2025
kl 20:13:37
3/11 19:32:08
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner